Dzień Bezpiecznego Internetu – DBI 2022

Dzień Bezpiecznego Internetu 2022 obchodzić będziemy 8 lutego.
Organizatorem wydarzenia w Polsce od 2005 roku jest Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI), które tworzą państwowy instytut badawczy NASK oraz Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę – realizatorzy unijnego programu „Łącząc Europę” (ang. Connecting Europe Facility – CEF). Głównym partnerem wydarzenia jest Fundacja Orange

Nasza szkoła przystąpiła do tej inicjatywy i od dnia 8 lutego będziemy prowadzili lokalną kampanię społeczną poprzez media społecznościowe, stronę internetową, kanał na Youtube oraz lokalnie w naszej szkole. Udostępnimy materiały promocyjne, filmy, poradniki dla rodziców, dla dzieci i młodzieży, a także pokażemy prace plastyczne wykonane przez naszych uczniów. Zapraszamy 🙂

Nauczyciele naszej szkoły brali udział w szkoleniu z bezpiecznego i efektywnego korzystania z technologii cyfrowych, a w Dniu Bezpiecznego Internetu 2022, tj. 8 lutego kadra naszej szkoły będzie miała możliwość uczestniczenia w konferencji online z okazji DBI.

Dzień Bezpiecznego Internetu – DBI 2022
Przewiń na górę
Skip to content