List uczniów VIII klasy

Dzietrzkowice, 27.03.2023

Drogie koleżanki i koledzy!

       Jesteśmy najstarszymi uczniami w naszej szkole i zauważyliśmy, że na korytarzach stwarzacie niebezpieczeństwo dla siebie i innych.

       W trosce o Wasze zdrowie, prosimy Was, abyście uważali na korytarzach. Stwarzacie niebezpieczeństwo dla siebie i wszystkich dookoła. Czy nie byłoby lepiej w naszej szkole, gdybyście nie biegali? Moglibyście grać w różne gry, czy rozmawiać o waszych zainteresowaniach. W czasie przerw nie stalibyście za karę przy nauczycielach za bieganie. Jest wiele innych rzeczy do robienia na przerwach.

       Są jeszcze inne powody, przez które uważamy, że nie powinniście biegać. Gdybyście nie biegali, nauczyciele byliby spokojniejsi i mieli mniej stresu. Zdajecie sobie sprawę, jak bardzo nauczyciele się o Was martwią, gdy widzą wasze zapłakane twarze po wypadkach bądź przewrotkach?

       Powinniście również zrozumieć, że przerwa jest po to, aby mieć czas na odpoczynek oraz czas na przygotowanie się do następnej lekcji. W ósmej klasie mamy dużo lekcji i kartkówek, więc chcielibyśmy w spokoju przygotować się od zajęć.

       Jak widzicie, przedstawione przez nas argumenty są dla Was korzystne. Zaoszczędzicie przy tym zdrowia jak i nerwów rodziców
i nauczycieli. Byłaby to wielka ulga dla nas jak i nauczycieli. Będzie nam niezmiernie miło, jak wysłuchacie naszych próśb i uszanujecie nasze przygotowania do kolejnych egzaminów.

Z wyrazami szacunku

Uczniowie klasy VIII

List uczniów VIII klasy
Przewiń na górę
*/