Dla Ukrainy

Zespół Szkół w Dzietrzkowicach włącza się w zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy dla uchodźców z Ukrainy. Prosimy o pomoc, każda forma wsparcia jest ważna. Zebrane rzeczy zostaną przekazane do Urzędu Gminy Łubnice.

Potrzebne będą:

– Produkty spożywcze (należy wybierać te z dłuższą datą przydatności do spożycia, nie wymagające specjalnych warunków przechowywania): woda w małych i dużych butelkach, konserwy rybne i mięsne z możliwością otwarcia, dania gotowe w słoikach, dania instant, makaron, ryż, kasza, mleko w proszku, cukier, dania w słoiczku dla dzieci, wafle, chrupki, nutridrinki w proszku.

– Produkty higieny osobistej: chusteczki nawilżające, wata, chusteczki higieniczne, ręczniki papierowe, pasta i szczoteczki do zębów, mydła, środki higieny osobistej, pampersy dla dzieci, kosmetyki do pielęgnacji dzieci, ręczniki bawełniane lub z mikrofibry, podpaski.

– Ponadto: bielizna dla dzieci, dla osób dorosłych  ubrania – zwłaszcza przeciwdeszczowe i ciepłe, koce w tym termiczne oraz śpiwory; zestawy naczyń jednorazowych i wielorazowych, środki medyczne (np. kompresy i gaziki jałowe, bandaże, woda utleniona, maseczki jednorazowe); latarki, baterie.

WAŻNE: 

Przekazywane artykuły powinny być nowe, bądź z niewidocznymi śladami użytkowania.

Dziękujemy za każdą okazaną pomoc.

Miejsce zbiórki:
Szkoła Podstawowa w Dzietrzkowicach w godzinach od 8.00 do 15.00

Czas zbiórki od dnia 02.03.2022 do odwołania.

Dla Ukrainy
Przewiń na górę
*/