Oferta przedszkola

Szanowni Państwo

serdecznie zapraszamy do zapisywania dzieci do Publicznego Przedszkola Samorządowego w Dzietrzkowicach na rok szkolny 2022/2023.

      Nasze przedszkole to nowoczesna i dobrze zorganizowana placówka opiekuńczo – wychowawcza. Dzieciom zapewniamy fachową opiekę pedagogiczną.  W atmosferze życzliwości i zrozumienia Panie Wychowawczynie prowadzą zajęcia mające na celu uspołecznianie dzieci, wdrażanie do przyjaznych relacji w grupie, uczenie prawidłowych zachowań, przyswajanie nowych  wiadomości.

 Nasi wychowankowie mają do dyspozycji trzy sale zajęć, salę zajęć ruchowych, stołówkę i plac zabaw.

Przedszkole dysponuje nowoczesnymi pomocami dydaktycznymi.

      Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00.  Pięciogodzinny pobyt dziecka /bez wyżywienia/ jest bezpłatny, stawka opłat za każdą następną godzinę to 1 zł .

        Dzienna stawka żywieniowa w bieżącym roku szkolnym wynosi 5 zł. W ramach tej opłaty dzieci otrzymują dwa posiłki: śniadanie i jednodaniowy obiad z deserem.

      Zważywszy na korzyści płynące ze wzrastania i rozwoju dzieci w grupie rówieśniczej, pod troskliwą i fachową opieką wychowawczą, gorąco zachęcamy Państwa do dokonywania zapisów.

        Zapisy, ze względu na konieczność wcześniejszego przygotowania arkusza organizacyjnego na następny rok,  trwają do 25 marca  2022 roku. Dokonywać ich można  w dni robocze od godziny 8.00 do 15.00 w przedszkolu u Pań Wychowawczyń lub w sekretariacie Zespołu Szkół w Dzietrzkowicach.

       Karta zgłoszenie dziecka do przedszkola dostępna w sekretariacie szkoły, u Pań Wychowawczyń oraz do pobrania poniżej

Dyrektor Zespołu w Dzietrzkowicach

 mgr Marek Lis

Oferta przedszkola
Przewiń na górę
*/