Oferta przedszkola 2023

Szanowni Państwo

serdecznie zapraszamy do zapisywania dzieci do Publicznego Przedszkola Samorządowego w Dzietrzkowicach na rok szkolny 2023/2024.

      Nasze przedszkole to nowoczesna i dobrze zorganizowana placówka opiekuńczo – wychowawcza. Dzieciom zapewniamy fachową opiekę pedagogiczną.  W atmosferze życzliwości i zrozumienia Panie Wychowawczynie  prowadzą zajęcia mające na celu uspołecznianie dzieci, wdrażanie do przyjaznych relacji w grupie, uczenie prawidłowych zachowań, przyswajanie nowych  wiadomości.

    Nasi wychowankowie mają do dyspozycji trzy sale zajęć ,salę zajęć ruchowych, stołówkę  i plac zabaw.                                                                                   

  Przedszkole dysponuje nowoczesnymi pomocami dydaktycznymi.

      Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00.  Pięciogodzinny pobyt dziecka   /bez wyżywienia/   jest bezpłatny, stawka opłat za każdą następną godzinę to 1 zł .

        Dzienna stawka żywieniowa/w bieżącym roku szkolnym/ wynosi 8 zł. W ramach tej opłaty  dzieci otrzymują dwa posiłki: śniadanie i jednodaniowy obiad z deserem.

      Zważywszy na korzyści płynące ze wzrastania i rozwoju dzieci w grupie rówieśniczej, pod troskliwą i fachową opieką wychowawczą,  gorąco zachęcamy Państwa do dokonywania  zapisów.

        Zapisy, ze względu na konieczność wcześniejszego przygotowania arkusza organizacyjnego na następny rok, trwają od 01 marca 2023 r. do 31 marca 2023 roku. Dokonywać ich można  w dni robocze od godziny 8.00 do 15.00 w przedszkolu u Pań Wychowawczyń lub  w sekretariacie Zespołu Szkół w Dzietrzkowicach.

Karta zgłoszenie dziecka do przedszkola dostępna w sekretariacie szkoły, u Pań Wychowawczyń oraz do pobrania poniżej:

Dyrektor Zespołu w Dzietrzkowicach

 mgr Marek Lis

Oferta przedszkola 2023
Przewiń na górę
*/